BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Futbolas, mados ir visi iš to išplaukiantys dalykai

Vakar buvau Vilniaus “Žalgirio” ir Kauno “Atleto” varžybose. Spontaniškai taip. Pagalvojau, kad būt gerai pamatyt, kas naujo Lietuvos futbolo padangėje.

Toks įspūdis, kad ničniekas nepasikeitė.

Atrodo, kad nuo V. Dirmeikio “majonezų” afiorų laikų Lietuvos futbolas labai nepakito. Gal čia kaltos legendinio “Žalgirio” sienos?! Suoliukai apkirmiję, kėdutės panašios į liūdną apsiblaususį plastmasės gabalą. Toks įspūdis, kad užėjau į tvartą. :) Tik prieš antrąjį kėlinį man pavyko pamatyti ant prie centrinių tribūnų stovinčių vartų vartomus skaičiukus, kurie rodė labai neryškiai rezultatą. Spėju, lentelės mano amžiaus. Tolumoje didingai, bet tyliai be jokių šviesos blyksnių riogzo, kažkada turbūt modernumo viršūne vadinta, didžiulė betoninė-lempinė švieslentė. Aplinkui kiek užmatai tuščios vietos ir kamputyje garsus skleidžia Pietų IV (taipogi legendinė).

P.S. centrinė tribūna tikrai pilnai užpildyta, spėju, rungtynės sutraukė apie 1000 žmonių (LFF puslapyje -  950). Gal tuštumo įspūdį kiek sustiprina prieš kelias dienas vykęs LKL finalas, kai teko sedėti tarp tūkstančių, savo gerklės netausojančių krepšinio fanatikų.

Vaizdas iš šono

Turbūt teisus kolega, kuriam pasiūlius nueiti į varžybas, 11 litų už bilietą pasirodė per didelė suma šiandieniniui Lietuvos futbolui. Liūdna. Bet…

Nors tėviškės Kuršėnų Daugėlių stadionas, kur žaidžia II lygos rungtynes Kuršėnų “Venta” bei Šiaulių stadionas, kuriame A lygoje kaunasi Šiaulių “Šiauliai” atrodo modernesni visomis prasmėmis už Žalgirio stadioną, turint omeny pastarųjų dvejų metų įvykius, esu nuoširdžiai įsitikinęs, kad viskas į gerą. Labai tikiuosi, kad Žalgirio stadionas bus rekonstruotas, o tribūnos gausės su lyg kiekvienomis varžybomis. Ir tikiu, kad po kelerių metų galėsime emociškai atsigauti futbolo rungtynėse tarp tūkstančių žmonių. Apskritai šiandieninio “Žalgirio” vadyba labai imponuoja ir viliuosi tik geriausio. O aš dar tikrai sugrįšiu į Žalgirio stadioną žiūrėti rungtynių, nes futbolas yra jėga.

O pabaigai. Kas yra geriau, nei sirgaliai? Kurie praskaidrina nuotaiką. Reikia nepamiršti, kad derintis aprangą reikia visur ir visada! Akimirka iš Žalgirio stadiono:

Šiek tiek priminė:

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Plastikiniai langai Kaune2011-06-27 09:18

Ačiū, man patiko. :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras