BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

IT naudojimas švietime

Kaip kažkada tikriausiai užsiminiau, dirbu IT švietime ir labai dažnai tenka susidurti su tokiomis nesąmonėmis, kad aš apskritai nelabai suprantu, kam rengiamos konferencijos skambiais pavadinimais “Inovaciniai sprendimai IT švietime” ir ten skaito pranešimus mokytojai, kurių pranešimas pavyzdžiui užima 80Mb, bo nuotraukas mažina mechaniškai o ne su programa (kalbu iš patirties). Įdomu per kurį galą čia inovacija? :) Negaliu teigti, kad visi mokytojai tokie, tačiau, kad dauguma tokie stebuklai, tai aš duodu 100%.


Kasdien susiduriu su tokiais atvejais… Kartais sukelia šypseną, kartais erzelį. Bet yra kaip yra. Kad ir šis pvz. yra laukelis svetainėje “prenumerata”, tingėjau aš ten programint visokias apsaugas su [eta], ir šiaip kolkas nespaminama, tačiau rodos teks apie tai stipriai pagalvoti. Nežinau ar aš durnas, ar čia žmonės nesuvokia, kad prenumeratos laukelis tai ne tas pats, kas paieškos.


Rodyk draugams

Komentarai (1)

ost express2016-03-22 12:18

Oi skaniai pasijuokiau. Na, manau, to neišvengsim, visa visko būna, tada arba tenka kentėti, arba stengtis su tokiais žmonėm nesusidurti.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras