BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kodėl KRC geriau nei XXX?

Taip skamba mano įrašas po labai ilgo nerašymo, taip skamba ir filmukas, apie kurį pasirengęs papasakot bei parodyt. Bet apie viską iš pradžių.

Savaitgalį susitikęs su Kasparu diskutavau apie blogus ir įrašų darymą tiesiogine to žodžio prasme. Kadangi vaikinukas gyvena šiuo metu Tunise, kur savanoriauja, ir rašo blogą, tai tema pakankamai aktuali ir įdomi. Po ilgos diskusijos priėjome vieningos išvados: blogo įrašas turi gimti tada, kai jauti, kad jis turi gimti, o ne rašyti bent kada ir belekaip. Todėl ir mano įrašai reti labai. Sunku papasakoti ką įdomaus, kai maršrutas darbas - namai - darbas. O visų įdomybių viešinti nesinori, ir taip pakankamai viešas esu. Va, pasiteisinau :)

O apie filmuką. Filmuko idėja gimė Ignalinoje, kur Kūrybinės raiškos centras susirinko sukurti kūrybiškų produktų, video ir kitų reklaminių idėjų. Kadangi esu prikišęs rankas prie Flash nekart, sugalvojau panaudoti jį kaip priemonę kurti reklaminį filmuką. Idėja buvo greit sugeneruota, kadangi esame labai kūrybiški :) Tiesa, idėja virto tikrove labai po ilgos pertraukos, kadangi prisėsti negaliu prie pomėgių kada panorėjęs. Tačiau jausmas toks stiprus, kad planuoju nesustoti, ir dar ką sukurti. Siūlau patiems pažiūrėti klipuką ir nuspręsti ko vertas. Čiau. P.S. Daugiau filmukų yra KRC Youtube virtuvėje www.youtube.com/krclt.

 Kadangi blogas.lt sistema yra kvyt kvyt ir nesugeba man filmuko parodyt, jį pamatyt galite čia: www.krc.lt/index.php?id=536

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras