BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Mano pirmoji diena Impuls sporto klube arba “Šikančio katino akys”

Vasarą ant visų nepykau, kad mano apimtys didėja geometrinės progresijos greičiu ir nevalingai rankšluostį keldavau aukščiau triusikų prie ežero bandydamas paslėpti Adomo kūną trisdešimtais metais, kuris nuo surūgusių obuolių išpampo, o patsai girtas stebėjo, kaip Ieva bando susiviliot angies paslaptimis (nepatikrinti faktai).


Artėjo ruduo, o rankšluostį arba keldavau aukščiau, arba pamiršdavau, kol ėmiau susitaikyti su savo socialine - storulio - padėtimi. Svoris išaugo iki 107 kg. Apsiskutau plikai pagautas azarto. Tapau panašus į turgaus bobutes vaikantį apsauginį su tona mėsos, ir 21 gramu proto. Jau nekalbant apie merginas, kurių net nebesinorėjo kalbinti, nes vistiek “nežiūri”. Įsikalęs kompleksų krūvą sušukau “Sveikas rugsėji, bl***, nelaukei?” ir nubėgau į spalį. Svoris ėmė kristi pamažu, lygiagrečiai užaugo plaukai, tapau vėl panašus į žmogų. Tačiau, kažko trūksta…


Pasirodo, prisižadėjau sau į sporto klubą jau nuo rugpjūčio - savojo gimtadienio. Ir visiems kartojau tą pačią frazę. Darius nuo rudens eina į sporto klubą. Metas ryžtingai šalinti riebalų klostes!


Bėgo laikas, atkėlinėjau savaitėmis į priekį. Poodinis riebalų sluoksnis laikėsi savo ribos. Ir atėjo toks laikas. Kolega: - eini ar ne, nebelauksiu, užknisai, kiek galima tempti, užrašiau tave nuo pirmadienio, fsio.


Taip aš atsidūriau klube, “Impuls” sporto klube šikančiomis katino akimis. Įkliuvau. Kelio atgal nebėr. Jei jau nueinu kur, tai pirmas neišeinu tikrai.Mano kelias į dangų (arba dar nežinia kur)


Nors pasisvėręs anketai nustebau pamatęs 97 kg, dėl kurių teko pora kartų užklausti ar nesugedusios svarstyklės, bet dėl viso pikto užsipildžiau prašymą gauti individualią programą ir trenerį, kuris užpakalį spardytų. Nu nesu tiek ryžtingas, gal bent discipilinos kokios išsimokysiu.


Pirmas įspūdis pradėjus apšilinėt nejaukus, vaikšto banditiškos išvaizdos įvairaus amžiaus raumenų kalnai ir apžiūrinėja. Šlitini į kampą ir pradedi minti ratus. Good. Patinka.


Patraiškai pirštus traiškymo judesiu, imsimes ko rimtesnio, kol individualio plano nėr. Sėdi ant kažkokių bicepsų auginimo aparato, užsidėdi nedrąsiai 20kg. Good, tiks kolkas. Prieina kolega, klausia, kiek kartų jau čia pakėlęs, kad nenulipu nuo to aparato. Atsakymas: BBZ. Akys kai šikančio tigro, pasirodo sistema kažkokia yra. Ok, ok. Einu bent pasivaiksčiosiu. Per daug man čia aparatūros pirmą dieną, nežinau nuo ko pradėt. Vienzo, įspūdžių daug. Prisižiūrėjęs tų aparatų, nenustebčiau jei būčiau radęs dar kokį vyriško organo tempimo svarmenis…


Prieš einant į baseiną ir atliekant, pagal kolegą, preso? tempimo pratimus, pamatome nerealiai gražias fyfas. Kurias jau derina bachūriukai du, iš išvaizdos, atėję čia vienu tikslu, pasikabinti sportuojančią pupą. Daugiau nesidomėjau. Akis paganyt gerai, tačiau interesai šiuo metu ne tie. Turi išgyventi sporto klube.


Ryt vėl. Sportas. Eisiu. Nors skauda viską, nedaug, bet skauda. Ryžtingai nusprendžiau. Darius lengvai nesitraukia.

Rodyk draugams

Komentarai (7)

Ikaras2008-11-18 02:33

107 kg dar ne pasaulio pabaiga :) Suprantu paciam gal ir nelabai smagu, bet JAV ir i modelius galetum eiti. Nes cia uz vandenyno visi kazkokia itartina liga serga, kurios siap jau niekur neesu maciusi- visi i banginius virsta. Jau du metus i tuos banginius ziuriu ir niekaip atsistebeti negaliu- kaip gi gali sau ta leisti???
O kas del "Impulso", tai, pamenu, labai mylejau ta klubeli. Oi net dabar ilgiuosi. JAV gal ir daug kuom pazengusi, bet, patikek, kazko panasaus i Impulsa labai sunku surasti. Zinau, egzistuoja, bet tai eilinio piliecio kisenei neprieinama. Tai dziaukis, tuom ka turi. Pavydziu. Beje, nueik i raudonuju spinduliu sauna uz mane- riebaliukus gerai tirpdo ;)
O sportuodamas nepersistenk, nes greit upas nukris. Take it easy and slowly. 5 kartus per savaite pasistenk 30 min ant trademill'o pabegti, kilogramai tirpte nutirps. O jei po treniruotes pienuko isgersi- raumenys greiciau formuosis. Beje, pries maista isgerk stikline greipfruto sulciu ar suvalgyk puse vaisiaus- kalorijas greiciau degina. Ir nepamirsk FIBER- uzpildo pilva, pagreitina medziagu apykaita. Cia is patirties kalbu :) sekmes

darko2008-11-18 08:43

Na JAV problema turbūt didžiausia su sintetiniu greituoju maistu :) plius apsiriboję labai judėjimą amerikiečiai :)

Dėkui už patarimus, jais pasinaudosiu :) kas tas FIBER, reiks sužinoti :)

Ikaras2008-11-18 17:52

neradau lietuvisko vertimo… bet jo gausiu oboliuose ir kituose darzovese, bei vaisiuose. bet nepadaugink, nes jei nesi prates, tai pilvas issipus. jo kieki reikia pamazu kasdien didinti

Karolis2008-11-18 21:49

Sekmes ir didesnes valios. Jei tik 97kg sveri, tai nera dar blogai :) As pats jau 100 kg riba perzengiau…

Dainora2008-12-02 01:44

oj kaip juokiaus, net asaros istrysko :D
Dariuk, juk zinai ir pats, kad gero zmogaus turi buti daug! O man tu patinki su kilogramais ar be kilogramu :) Linksmai parasei :DDD Dar ir dabar sona skauda nuo juoko :DDD

Julius2009-09-15 18:47

Prasau blogerio savininko parasyti el.p. adresa, nes noriu sukontaktuoti. Aciu

Lukrecija2015-01-16 17:12

Labai linksmas straipsnis. Pakėlė nuotaiką. Ypač prajuokino ta viena apie svarmenis. Bet pagalvojus gal ir praverstų tokie vyrams :D

Rašyti komentarą

Tavo komentaras